Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-03-02, 12:35


Шановні українцю, українко!

Якщо перебуваєте у нашому місті, знайте, що ми будемо раді прихистити вас якнайкраще, як зможемо! Нижче знаходяться адреси місць, де проводять збір матеріальної допомоги. Якщо будете потребувати продуктів щоденного ужитку, зв’яжіться з ними:

1. Olpack- ul. Składowa 1 (8:00-18:00).
2. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego w Łańcucie- ul. Armii Krajowej 51 (7:00-19:00).
3. Caritas za plebanią kościoła farnego- ul. Farna 22 (7:30-18:00).
4. GMOTO- ul. Kościuszki 78 (9:00-17:00).

Дякуємо за допомогу з перекладом Крістіні Содол !

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcut zaangażowany w pomoc dla Ukraińców

W związku z zaistniałą sytuacją i ciągłą potrzebą pomocy osobom z Ukrainy naszym terenie przygotowaliśmy dla Was materiał z najświeższymi informacjami w tej kwestii.

Czytaj więcej

Łańcut w geście solidarności z Ukrainą

2 marca o godzinie 17:00 w centrum naszego miasta (Rynek) odbędzie się spotkanie mające na celu wsparcie Ukrainy. Spotkajmy się wszyscy, chociaż na chwilę w Rynku naszego miasta!

Czytaj więcej

Jaka pomoc działa w naszym mieście na rzecz uchodźców z Ukrainy?

W związku z zaistniałą w Ukrainie sytuacją, na tereny Podkarpacia od czwartku przybywają kolejni uchodźcy szukający schronienia.

Czytaj więcej