Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-11-03, 12:45


29 października 2021 r. w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie miał miejsce pokaz filmu „Mamalarka” w reż. Katarzyny Mazurkiewicz. To właśnie tu w rodzinnym mieście tytułowej bohaterki – Łańcucie – powstał cykl malarski Barbary Porczyńskiej i tu odbywał się plan prezentowanego filmu, który powstał w ramach Podkarpackiej Kroniki Filmowej.

Komentarze

Jadzia pisze:

Bardzo wartościowy wieczór w mym życiu Dzięki Temu Wydarzeniu. Oby więcej takich w Łańcucie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Podsumowanie cyklu zajęć „Idziemy po zdrowie” w Filii MDK Podzwierzyniec

28 października na boisku przy Filii MDK Łańcucie podsumowano cykl zajęć nordic walking organizowanych przez Filię MDK na Podzwierzyńcu.

Czytaj więcej

Wieczór poetycko-muzyczny „Z wiatrem życia” Koła Lirycznego Wena- retransmisja

W piątkowy wieczór 17 września w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie ponownie Koło Liryczne Wena zaprosiło na spotkanie z poezją i piosenką.

Czytaj więcej

„Mamalarka” w Łańcucie

Zapraszamy na pokaz filmu „Mamalarka” (reż. Katarzyna Mazurkiewicz) w rodzinnym mieście tytułowej Mamalarki – Łańcucie. To właśnie tu powstał cykl malarski Barbary Porczyńskiej i tu odbywał się plan prezentowanego filmu. Projekcja odbędzie się 29 października (piątek) o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej