Wręczono statuetki „Zasłużony dla Miasta Łańcuta” [retransmisja]

W dniu 29 lutego 2024 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie odbyło się uroczyste wręczenie statuetek „Zasłużony dla Miasta Łańcuta”. Te zaszczytne odznaczenia otrzymali: Krzysztof Szczepaniak, Edward Soński, Stowarzyszenie Łańcucki Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz firma Browar Łańcut.

Czytaj więcej

Kongres IDEE DLA MIASTA – zapowiedź

Przypomnijmy, że już 29 lutego od godziny 12:00 rozpoczną się panele dyskusyjne w ramach kongresu IDEE DLA MIASTA. Poniżej szczegóły wydarzenia.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z LXXI Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

W dniu 23 lutego odbyło się posiedzenie Rady Miasta Łańcuta. W piątkowych obradach uczestniczyło 11 Radnych.

Czytaj więcej

Pomoc żywnościowa dla potrzebujących mieszkańców Łańcuta

Oddział Rejonowy PCK w Przeworsku w porozumieniu z Burmistrzem Miasta Łańcuta informuje, że w terminie od dnia 19 lutego 2024r. do dnia 22 marca 2024r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Łańcucie będzie trwać kwalifikacja osób z terenu Miasta Łańcuta do otrzymania pomocy żywnościowej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 Podprogram 2023.

Czytaj więcej

Jutro posiedzenie Rady Miasta Łańcuta

Już jutro tj. 23 lutego, o godzinie 15:00 rozpocznie się LXXI Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. Poniżej porządek obrad.

Czytaj więcej

Wyłoniono najlepszego sportowca 2023 roku [wideo]

W ubiegły poniedziałek 19 lutego odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XVIII Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Łańcuta w 2023 r.

Czytaj więcej