O NAS

Łańcut News to portal informacyjny Miasta Łańcuta. Tu znajdziecie Państwo najświeższe informacje dotyczące spraw społecznych i gospodarczych naszego Miasta, sportu, kultury oraz inwestycji. Portal wyrósł z potrzeby umożliwienia dotarcia do Mieszkańców z informacją w jak najkrótszym czasie. Większość newsów oparta jest o realacje video wykonane przez TV Łańcut.

Ekipę TV Łańcut tworzą pracownicy Urzędu Miasta Łańcuta. Misją naszej telewizji jest tworzenie rzetelnych relacji z wydarzeń związanych z naszą Małą Ojczyzną. Nasza działalność służyć ma w głównej mierze promocji naszego Miasta, ale też rzetelnemu informowaniu lokalnej społeczności o ważnych zdarzeniach, a jeśli pojawia się potrzeba – także pomocy w rozwiązywaniu problemów Mieszkańców.

Flagową formułą działania TV Łańcut są publikowane pojedyncze krótkie newsy, które mają za zadanie przybliżać widzom bieżące informacje z dziedzin społecznych, gospodarczych, kulturalnych czy sportowych. TV realizuje także filmy dokumentalne ukazujące sylwetki ciekawych osobowości ziemi łańcuckiej, wyjątkowe miejsca regionu czy niecodzienne aktywności. Cyklicznie zamieszczamy retransmisje z większych imprez organizowanych przez lokalne instytucje i relacje sportowe. W swojej ofercie mamy także cieszące się dużą popularnością transmisje na żywo.

Skip to content