Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-02-27, 10:51


Przypomnijmy, że już 29 lutego od godziny 12:00 rozpoczną się panele dyskusyjne w ramach kongresu IDEE DLA MIASTA. Poniżej szczegóły wydarzenia.

W programie:

(Galeria MDK, godz. 12:00) Panel o historii, z udziałem: Joanny Kluz i Jarosława Giemzy z Muzeum-Zamku w Łańcucie oraz Krzysztofa Puziewicza ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych w Łańcucie.

(Galeria MDK, godz. 14:00) Panel o nowej perspektywie środków UE, z udziałem: kierownictwa Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego, a także Wydziałów Pozyskiwania Funduszy Urzędu Miasta Rzeszowa oraz Urzędu Miasta Łańcuta.

(Galeria MDK, godz. 16:00) Panel o nowych technologiach w samorządach, z udziałem: przedstawicieli firm z branży: KNET Services i Clevertouch Polska oraz sekretarza Miasta Łańcuta Jarosława Reczka.

(Galeria MDK, godz. 18:00) Panel podsumowujący dotyczący roli Łańcuta w rozwoju regionu, z udziałem: prof. Zbigniewa Ćwiąkalskiego (m.in. byłego ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego), Pani Wojewody Podkarpackiej Teresy Kubas-Hul oraz Burmistrza Miasta Łańcuta Rafała Kumka.

Zwieńczeniem Kongresu będzie Gala wręczenia statuetek „Zasłużony dla Miasta Łańcuta”. Zapraszamy wszystkich do udziału w panelach dyskusyjnych! Uczestnictwo w nich jest całkowicie darmowe.

Transmisję na żywo zapewni Telewizja Łańcut wspólnie z firmą Mat-Sat. Link do transmisji na żywo znajduje się TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z LXXI Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

W dniu 23 lutego odbyło się posiedzenie Rady Miasta Łańcuta. W piątkowych obradach uczestniczyło 11 Radnych.

Czytaj więcej

Pomoc żywnościowa dla potrzebujących mieszkańców Łańcuta

Oddział Rejonowy PCK w Przeworsku w porozumieniu z Burmistrzem Miasta Łańcuta informuje, że w terminie od dnia 19 lutego 2024r. do dnia 22 marca 2024r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Łańcucie będzie trwać kwalifikacja osób z terenu Miasta Łańcuta do otrzymania pomocy żywnościowej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 Podprogram 2023.

Czytaj więcej

Jutro posiedzenie Rady Miasta Łańcuta

Już jutro tj. 23 lutego, o godzinie 15:00 rozpocznie się LXXI Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. Poniżej porządek obrad.

Czytaj więcej