Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-11-10, 09:17


Już jest! Kolejny numer Łańcuckiego Biuletynu Miejskiego.

W najnowszym numerze m.in. o inwestycjach w mieście, projekcie „Łańcucian drogi do niepodległości” oraz pomocy żywnościowej dla Mieszkańców Łańcuta. Zapraszamy do pobrania Biuletynu Miejskiego w formacie .pdf TUTAJ.

Okładka Biuletynu Miejskiego nr 83/2020

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wraca dodatkowy zasiłek opiekuńczy. Kiedy i dla kogo?

Trudna sytuacja epidemiczna, duży wzrost zachorowań i wynikające z tego nowe obostrzenia oznaczają, że wiele dzieci – zamiast iść do szkoły czy przedszkola – pozostanie w domach. Co w tej sytuacji mogą zrobić rodzice? – Przywracamy dodatkowy zasiłek opiekuńczy – informuje minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

Czytaj więcej

Otwarcie ofert w przetargu na budowę bezkolizyjnego przejazdu przez tory kolejowe na Podzwierzyńcu

W dniu wczorajszym 4 listopada 2020 r. otwarto siedem ofert, które wpłynęły od firm zainteresowanych wykonaniem w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dokumentacji projektowej z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i decyzji ZRID z rygorem natychmiastowej wykonalności oraz robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 877 Naklik – Leżajsk – Szklary wraz z budową wiaduktu kolejowego w/c linii kolejowej nr 91 Kraków Główny – Medyka oraz budową/przebudową niezbędnej infrastruktury technicznej, budowli i urządzeń budowlanych w m. Łańcut”. Wszystkie firmy zadeklarowały wykonanie zadania w terminie do 31 marca 2023 r.

Czytaj więcej

Od soboty nowe obostrzenia!

Nowe obostrzenia w Polsce zaczną obowiązywać od 7 listopada – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki podczas wczorajszej konferencji.

Czytaj więcej