Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-04-30, 16:30


Jak ważne jest finansowanie w sporcie wiedzą nie tylko sportowi działacze, ale również pracownicy Urzędu Miasta Łańcuta włącznie z Burmistrzem.

Dlatego w ramach inwestycji w łańcucki sport, wczorajszego poranka nastąpiło podpisanie nowych umów dotacyjnych.

Podczas spotkania Burmistrz Miasta Łańcuta- Rafał Kumek oraz Prezes Zarządu klubu SPEC Stal Łańcut- Krzysztof Mączka w obecności Kierownika Wydziału Sportu, Promocji i Turystyki w Urzędzie Miasta- Michała Maca oraz Sekretarza Zarządu SPEC Stal Łańcut- Tomasza Panka podpisali dwie umowy. Suma przekazanych na podstawie czterech podpisanych umów (w tym dwóch podpisanych na początku roku) środków finansowych wynosi 213 500,00 zł.

Jak zapowiadają włodarze miasta z pewnością jest jeszcze szansa na dodatkowe dofinansowanie klubu. Środki zostaną rozdysponowane przed rozpoczęciem rundy jesiennej, jednak ich ilość będzie zależna od wyników sportowych oraz sytuacji finansowej klubu.

Zapraszamy na naszą relację z tego wydarzenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rawlplug Sokół Łańcut w półfinale Suzuki 1 Ligi

Po czterech zaciętych spotkaniach między Dzikami Warszawa, a Sokołem Łańcut nadszedł czas na ostateczne starcie.

Czytaj więcej

PTG Sokół Łańcut zawalczy dzisiaj o półfinał!

Nadszedł wyczekiwany przez wielu czas play-offów w Suzuki 1 Lidze.

Czytaj więcej

Stal Łańcut przegrywa z Izolatorem Boguchwała

6 kwietnia na stadionie przy ul. Traugutta 11 rozegrane zostało zaległe spotkanie XX kolejki IV ligi Podkarpackiej pomiędzy Stalą Łańcut, a Izolatorem Boguchwała.  

Czytaj więcej