Informacje dla turystów

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-11-11, 09:54


Już dziś Miasto Łańcut zaprasza na wspólny spacer z audioprzewodnikiem. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać kilku zawartych w nim opowieści oraz poznać ciekawą historię Miasta.

Projekt organizowany jest w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości oraz Łańcuckiego Roku Historii.

Już o godzinie 19:00 z Centrum Informacji Turystycznej ( ul. 3 maja) wystartuje Nocne Zwiedzanie Łańcuta.

Przeniesiemy się w czasie, aby posłuchać nieopowiedzianą dotąd historię o naszym mieście, zabytkach, kulturze z ust znanej historyczki Joanny Kluz – zachęcają organizatorzy wydarzenia. – Jesteśmy przekonani, że każdy z Was dowie się czegoś nowego na temat przeszłości Łańcuta!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Nowy informator o Łańcucie

W łańcuckim Centrum Informacji Turystycznej właśnie pojawił się nowy informator o naszym mieście. Znajdziecie w nim trochę historii, zabytków, a także spis m.in. bazy hotelowej, restauracji i kawiarni.

Czytaj więcej

Dzisiejsze Nocne zwiedzanie Łańcuta odwołane!

Na niedzielę (11.09.2022, godz. 19:00) zaplanowano Nocne zwiedzanie Łańcuta. Dzisiejsze wydarzenie ze względu na złe warunki pogodowe zostało przez organizatorów odwołane. O nowym terminie wydarzenia będziemy informować na bieżąco!

Czytaj więcej

Znamy program tegorocznego Muzycznego Festiwalu

Dziewięć dni Muzycznego Festiwalu w Łańcucie od 21 maja do 5 czerwca 2022 roku przypada na czas szczególny, w którym muzyka powinna jednoczyć w nadziei na pokój i przypominać, że piękno „ucieleśnione” w muzycznym dziele jest – „płaszczem dobra”.

Czytaj więcej