Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-07-11, 11:56


Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące wystąpienia burz z gradem na terenie powiatu łańcuckiego.

Wydane ostrzeżenie obowiązuje w poniedziałek do godziny 20:00 i dotyczy wszystkich powiatów naszego województwa. Meteorolodzy prognozują burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu (do ok. 20 mm), porywy wiatru do 70 km/h, miejscami może spaść grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia burz wynosi 75 procent.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zaproszenie na 2 Zlot Modeli Piankowych w Rogóżnie

Już w najbliższy weekend miłośnicy lotnictwa, modelarstwa, ale nie tylko będą mogli wziąć udział w imprezie organizowanej przez Lotnicze Stowarzyszenie Ziemi Łańcuckiej w Rogóżnie KS.

Czytaj więcej

Możliwe burze z gradem

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić na terenie powiatu łańcuckiego.

Czytaj więcej

Wakacje w mieście

Nareszcie lato! Niektórzy czekają na nie z utęsknieniem i nie mogą się go doczekać, inni nie przepadają za ciepłem i słońcem. Jedno jest pewne – jak lato, to wakacje. A na wakacje czeka każdy. Jedni mają plany na wyjazd, inni zostają w domu. Lato w mieście też może być bardzo przyjemne. A co zrobić, żeby wykorzystać je na maksa i świetnie się bawić? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj więcej