Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2026-05-14, 14:36


Miłośnicy tenisa ponownie spotkają się na kortach w Łańcuckim Parku. W dniach 23–24 maja 2026 roku odbędzie się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora MOSiR Łańcut. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pasjonatów tej dyscypliny, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i sportowo spędzić weekend.

Rywalizacja rozegrana zostanie w dwóch kategoriach:

  • Singiel Open
  • Debel Open

Organizatorzy zapowiadają sportowe emocje, zdrową rywalizację oraz atmosferę sprzyjającą zarówno zawodnikom, jak i kibicom.

Turniej odbędzie się na kortach tenisowych zlokalizowanych w Łańcuckim Parku.
Zapisy prowadzone są do 21 maja 2026 roku. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie pod numerem 696-152-502.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Miasto Łańcut z dofinansowaniem na sportowe wydarzenia dla dzieci i młodzieży

W ramach programu „Aktywny Orlik”, realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, przyznano dofinansowanie w wysokości 20 tysięcy złotych dla Łańcuta.

Czytaj więcej

IDO PZTan „GRACJA 2026″

W dniach 17–19 kwietnia 2026 roku w Łańcucie odbyły się Krajowe Mistrzostwa IDO PZTan „GRACJA 2026” oraz towarzyszący im Ogólnopolski Turniej Tańca. Wydarzenie miało miejsce w hali sportowej im. Józefa Witka i zgromadziło tancerzy z całej Polski.

Czytaj więcej

II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

W dniach 25–26 kwietnia 2026 roku Łańcut i Rzeszów staną się areną międzynarodowej rywalizacji młodych siatkarek. Przed nami druga edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt, organizowanego przez Klub Sportowy AOZ Volley Rzeszów.

Czytaj więcej