Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-02-08, 08:33


Od wczoraj towarzyszą nam opady śniegu oraz marznącego deszczu.

IMGW ostrzega przed utrudnieniami na drogach spowodowanymi zawiejami i zamieciami śnieżnymi. Zamarzający na ulicach deszcz jest równie niebezpieczny.

Apelujemy o ostrożność! W takich warunkach bardzo łatwo wpaść w poślizg. Również poruszanie się pieszo jest utrudnione ze względu na śliską nawierzchnię. Osobom, które nie muszą wychodzić z domów, radzimy w nich pozostać.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rekrutacja do łańcuckich przedszkoli miejskich

Poniżej przedstawiamy terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do publicznych przedszkoli, na rok szkolny 2021/2022, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Łańcut.

Czytaj więcej

Rekrutacja do łańcuckich szkół podstawowych

Poniżej przedstawiamy terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych w szkołach podstawowych, na rok szkolny 2021/2022, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Łańcut.

Czytaj dale

Kartka z kalendarza. Łańcut w latach 1900-1917 r.

Ostatnio prezentowaliśmy Wam ujęcie naszego miasta z lat 80- tych. Dzisiaj przedstawiamy kolejną perełkę!

Czytaj więcej