Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-11-27, 10:26


Łańcucki Zakład Komunalny informuje o planowanej przerwie w dostawie wody. Sprawdź jakich ulic ona dotyczy.

W dniu 01.12.2020 r. (wtorek) od godziny 8:00 do 13:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulic: os. Sikorskiego (bloki), Zielona (oraz sąsiednie do niej ulice), Kościuszki, Graniczna, Sonina (nr położone przy ulicy Granicznej), Głuchów (nr położone przy ulicy Granicznej).

Dodatkowo mogą występować spadki ciśnienia wody w kranach mieszkańców ulicy Kopernika oraz bocznych.

Przerwa spowodowana jest modernizacją sieci wodociągowej związaną z przebudową drogi krajowej nr 94. Na czas trwania prac będzie krążyć po ulicy Zielonej oraz Kościuszki samochód z wodą zdatną do celów sanitarnych. Za powstałe utrudnienia ŁZK przeprasza swoich odbiorców.

Kran z odkręconą wodą

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zmiany w przepisach o ruchu drogowym. Piesi z pierwszeństwem na pasach

Piesi będą mieli pierwszeństwo przy wchodzeniu na przejście przez jezdnię, jednocześnie przy przechodzeniu będzie obowiązywał zakaz używania telefonów komórkowych – zakłada projekt nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym, który we wtorek przyjęła Rada Ministrów.

Czytaj więcej

„Szczęście to… czyste ubranie i bieżąca woda”

W 2019 roku – zanim ktokolwiek w Europie usłyszał o nowym wirusie – ze skrajnym ubóstwem borykało się ponad 1,5 miliona Polaków. Wszystko wskazuje na to, że w 2020 ta liczba się zwiększy. Szlachetna Paczka wydaje nowy Raport o Biedzie, publikację, która co roku staje się mocnym głosem w polskiej debacie o nierównościach, wyzwaniach rozwojowych i tym, dokąd zmierzamy jako społeczeństwo. Pełna treść raportu dostępna jest na stronie: https://www.szlachetnapaczka.pl/raport-o-biedzie/.

Czytaj więcej

XXXII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji – transmisja na żywo

25 listopada 2020 r. (środa), o godz. 15.00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbędzie się kolejne posiedzenie Rady Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej