Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-02-22, 10:32


Po 4 latach wznawiamy naszą serię „We’re talking about…”. Ma ona na celu przybliżyć sylwetki mniej lub bardziej znanych osób z różnych dziedzin, niewątpliwie związanych z naszym miastem.

Bohaterką 6 odcinka jest Anna Miros (Podolec)- siatkarka, reprezentowała nasz kraj ponad 170 razy. Wiele mistrzowskich tytułów zdobywała już w swojej młodzieńczej karierze. W kategorii seniorskiej może poszczycić się wieloma medalami mistrzostw Polski, ale i również wicemistrzostwem Włoch czy złotym Pucharem Cev.

Jej największe osiągnięcia to złoto na Mistrzostwach Europy w 2003 r., o które walczyła pod wodzą Andrzej Niemczyka oraz Srebrny Medla Igrzystk Europejskich.

Więcej Wam nie zdradzimy, musicie usłyszeć to sami!

Jeśli macie propozycję kto mógłby być naszym następnym gościem, śmiało piszcie!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Staś” i basen MOSiR od dzisiaj czynne dla wszystkich miłośników sportu!

W związku z zarządzonym tydzień temu przez Premiera Mateusza Morawieckiego luzowaniem obostrzeń, od dzisiaj działalność mogą wznowić: stoki narciarskie, baseny (z wyłączeniem aquaparków), boiska i korty zewnętrzne.

Czytaj więcej

Wywiad z Bogdanem Dudkiem po meczu MKS Łańcut-MKS SAN-Pajda V LO Rzeszów

Relacja z meczu Podkarpacka Siatkówka liga juniorek – grupa 1 MKS Łańcut – MKS SAN-Pajda V LO Rzeszów. Mecz podsumował Bogdan Dudek – trener MKS Łańcut.

Czytaj więcej

Rawlplug Sokół Łańcut niepokonany w 2021 r.

W minioną sobotę podopieczni Dariusza Kaszowskiego walczyli o kolejne cenne punkty z zespołem Energa Kotwica Kołobrzeg.

Czytaj więcej