Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-07-03, 12:34


Ruszyły zapisy na 8. Łańcucką Piątkę. To cykliczne wydarzenie gwarantuje świetną zabawę oraz sprawdzenie swoich umiejętności biegowych.

Wyścig odbędzie się dnia 26.08.2023 roku na terenie ośrodka MOSiR oraz Parku Zamkowego. Biuro zawodów znajduje się w budynku MOSiR ul. Armii Krajowej 57, 37-300 Łańcut.

Trasa biegu to 2 pętle po 2,5 km. Przebiegają one alejkami Parku Zamkowego. Podczas imprezy odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży.

W każdej kategorii wiekowej zostaną nagrodzone pucharem i dyplomem trzy pierwsze miejsca z wyłączeniem pierwszych trzech zawodników i zawodniczek, którzy zostali sklasyfikowani w biegu OPEN. W poszczególnych biegach młodzieżowych dla dziewcząt i chłopców trzy pierwsze miejsca otrzymają dyplomy i pamiątkowe trofea. W kategorii OPEN dla kobiet i mężczyzn nagrody finansowe.

Zapisy dostępne są na stronie: https://lancutbiega.pl/aktualnosci/


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Weekendowe wydarzenia [wideo]

Ostatni weekend to wiele wydarzeń sportowych w mieście. Nasza kamera uczestniczyła w piątkowym spotkaniu Klubu Seniora Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, a także w sobotę towarzyszyła seniorom podczas X Jubileuszowej Spartakiady. Nie zabrakło nas również podczas zawodów Nordic Walking.

Czytaj więcej

Złoto dla zawodniczek i zawodników LUKS Zieloni Łańcut w Mistrzostwach Polski

W dniach 16-18.06.2023 roku w Sierpcu rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym. Uczestnicy walczyli o medale i kwalifikacje na start w Mistrzostwach Europy, które w tym roku zostaną rozegrane w Budapeszcie.

Czytaj więcej

Dzieciaki z Łańcuta trenowały z Kacpą

21 czerwca, w łańcuckiej hali MOSiR odbył się trening koszykarski, poprowadzony przez Kacpra Lachowicza, w którym wzięło udział ponad 200 uczniów z łańcuckich szkół. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach miejskiej kampanii #WartoMiećMarzenia.

Czytaj więcej