Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-12, 14:10


Już w najbliższą niedzielę w łańcuckiej hali MOSiR odbędzie się kolejny futsalowy pojedynek.

16.01 o godz. 18:30 podopieczni Mariusza Surmiaka zmierzą się z drużyna JKS Jarosław. Spotkanie będzie idealną okazją do mocnego wejścia w rundę rewanżową drużyny z Łańcuta.

Aktualnie FC Sport Południe Łańcut zajmuje pierwsze miejsce w tabeli III Ligi Futsalu Podkarpackiego.

FOT. FC Sport Południe Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rawlplug Sokół Łańcut vs AZS AGH Kraków

Rawlplug Sokół Łańcut zaprasza na mecz w najbliższy czwartek (tj. 30 grudnia 2021 r.) do łańcuckiej hali MOSiR. Tym razem gospodarze zmierzą się z drużyną z Krakowa. Start spotkania o godz. 18:00.

Czytaj więcej

FC Sport Południe Łańcut zwycięża pierwszy mecz u siebie

12 grudnia na hali MOSiR w Łańcucie miał miejsce historyczny mecz.

Czytaj więcej

Sokół Łańcut pokonuje lidera tabeli

Skład łańcuckiej drużyny w środowym meczu z Górnikiem Wałbrzych był mocno osłabiony, zabrakło Rafała Kulikowskiego, Jacka Jareckiego, a także Bartosza Czerwonki. Mimo to Sokoły pokazując charakter i walkę pokonują lidera (101:76).

Czytaj więcej