Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-05, 21:09


Jutro (środa 6.01) na antenie TVP3 Rzeszów o godz. 11:12 zostanie wyświetlony film naszej produkcji. Zapraszamy przed telewizory!

Bohaterem filmu jest utalentowany artysta malarz Jerzy Szerstobitow, który po latach tułaczki osiadł w Łańcucie i tu tworzy niezwykle piękne grafiki i obrazy. Jego niesamowita osobowość została zaprezentowana w filmie dokumentalnym, który powstał w 2020 roku.

Scenarzystą i reżyserem filmu jest Kornel Pieńko. Zdjęcia i montaż wykonał Piotr Dubiel. Film zrealizowano ze środków Fundacji Orlen – Dar Serca w ramach programu “Moje miejsce na ziemi” Edycja 2/2019.

Kadr z filmu, Jerzy Szerstobitow w swojej pracowni

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Jasełka „Bóg przychodzi na ziemię” – premiera

Zapraszamy do obejrzenia Jasełek przygotowanych przez Grupę Teatralną działającą przy Parafii Farnej w Łańcucie przy współpracy z naszą Telewizją Łańcut.

Czytaj więcej

Świątecznie z EKROLEM

Zespół taneczny Ekrol prezentuje świąteczny spot, w tym wyjątkowym czasie.

Czytaj więcej

Już jutro premiera Jasełek „Bóg przychodzi na ziemię”

Wigilia to szczególny czas – czas spędzany z najbliższymi. Z tej okazji Grupa Teatralna działająca przy Parafii Farnej w Łańcucie, Miasto Łańcut oraz nasza Telewizja Łańcut zapraszają na Jasełka „Bóg przychodzi na ziemię”, które swoją premierę będą mieć już jutro (24 grudnia) o godz. 18:00!

Czytaj więcej