Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-24, 16:02


Zespół taneczny Ekrol prezentuje świąteczny spot, w tym wyjątkowym czasie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Już jutro premiera Jasełek „Bóg przychodzi na ziemię”

Wigilia to szczególny czas – czas spędzany z najbliższymi. Z tej okazji Grupa Teatralna działająca przy Parafii Farnej w Łańcucie, Miasto Łańcut oraz nasza Telewizja Łańcut zapraszają na Jasełka „Bóg przychodzi na ziemię”, które swoją premierę będą mieć już jutro (24 grudnia) o godz. 18:00!

Czytaj więcej

Łańcucka biblioteka jako trzecia na Podkarpaciu w ogólnopolskim rankingu bibliotek!

Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie w Ogólnopolskim Rankingu Bibliotek 2020 zajęła 29 miejsce na 835 zgłoszonych placówek. W województwie podkarpackim wyższe pozycje w rankingu zajęły tylko biblioteki z Boguchwały i Jasła.

Czytaj więcej

Historyczna książka o konspiracji w Łańcucie i nie tylko, walczy o tytuł „Najlepszej historycznej książki roku”!

„ Kompletna, dająca całościowy ogląd, niezwykle napisana”- takimi słowami czytelnicy opisują dzieło pt. „Obwód Łańcut SZP-ZWZ-AK w latach 1939-1945” autorstwa Andrzeja Borcza.

Czytaj więcej