Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-07-11, 13:30


W minioną sobotę Lotnicze Stowarzyszenie Ziemi Łańcuckiej w Rogóżnie miało okazję zaprezentować szerszemu gronu swoją pasję.

To właśnie 9 lipca odbywał się piknik, podczas którego spotkało się wielu modelarzy z całej Polski.

Prezentowane przez nich konstrukcie różniły się nie tylko wyglądem, ale również sposobami napędu, osiąganymi prędkościami i wieloma innymi parametrami.

Wiele detali można było zaobserwować podczas licznych lotów, które przez całą sobotę odbywały się na lądowisku stowarzyszenia.

Organizatorzy oprócz modeli prezentowali również paralotnie, a dla dzieci przygotowano wiele atrakcji.

Zapraszamy na naszą relację z tego wydarzenia:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zaproszenie na 2 Zlot Modeli Piankowych w Rogóżnie

Już w najbliższy weekend miłośnicy lotnictwa, modelarstwa, ale nie tylko będą mogli wziąć udział w imprezie organizowanej przez Lotnicze Stowarzyszenie Ziemi Łańcuckiej w Rogóżnie KS.

Czytaj więcej

Możliwe burze z gradem

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić na terenie powiatu łańcuckiego.

Czytaj więcej

Wakacje w mieście

Nareszcie lato! Niektórzy czekają na nie z utęsknieniem i nie mogą się go doczekać, inni nie przepadają za ciepłem i słońcem. Jedno jest pewne – jak lato, to wakacje. A na wakacje czeka każdy. Jedni mają plany na wyjazd, inni zostają w domu. Lato w mieście też może być bardzo przyjemne. A co zrobić, żeby wykorzystać je na maksa i świetnie się bawić? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj więcej