Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-30, 11:53


Zapraszamy do wirtualnego spaceru po jesiennym łańcuckim Parku. Wszyscy wiemy, że są wśród nas osoby, które z wiadomych przyczyn muszą zostać w domu. Dlatego, warto choć na chwilę przenieść się wyobraźnią i podziwiać kolorowe krajobrazy jesienne. Autorem zdjęć jest Edward Soński.

fot. E. Soński.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

W tym roku nie będzie kwesty na łańcuckim cmentarzu

Z wiadomych względów tegoroczne obchody dnia Wszystkich Świętych będą inne niż dotychczas. Na wielu cmentarzach nie odbędą się tradycyjne kwesty, dlatego Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło w Łańcucie zorganizowało zbiórkę internetową.

Czytaj więcej

Miasto Łańcut wspiera lokalny łańcucki biznes

Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. Właściciele łańcuckich sklepów proponują sprzedaż produktów pierwszej potrzeby na telefon z dowozem. Zachęcamy Was do korzystania z takiej formy zakupów, dbając w ten sposób o zdrowie swoje i innych, a także wspierając lokalny handel.

Czytaj więcej

Cała Polska strefą czerwoną, zamknięta gastronomia, klasy 4-8 w nauczaniu zdalnym. Oto obostrzenia, które ogłosił dziś rząd

Od soboty – 24 października – cała Polska staje się czerwoną strefą, zamknięte zostają bary i restauracje, starsze roczniki szkół podstawowych przechodzą na naukę zdalną, a osoby do 16. roku życia nie mogą same wychodzić z domu przez część dnia – to niektóre z obostrzeń w walce z koronawirusem, o których dzisiaj poinformował na konferencji prasowej Mateusz Morawiecki.

Czytaj więcej