Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-04-06, 11:27


Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem Łańcuckiego Biuletynu Miejskiego. A w nim m.in. remont MBP, Animator i Sponsor Kultury 2020, ciekawe rozmowy, akcja #PoliczSięZŁańcutem i wiele innych. W tym numerze znajdziecie także wątek o zmianach w naszej Telewizji.

Biuletyn dostępny TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wesołych Świąt!

Wywiad z podkarpackim konsultantem ds. epidemiologii – lek.med. Jolantą Kluz-Zawadzką

Od naszej ostatniej rozmowy z lek.med. Jolantą Kluz-Zawadzką – podkarpackim konsultantem ds. epidemiologii, specjalistą chorób wewnętrznych i chorób zakaźnych, a także specjalistą ds. epidemiologii, minął ponad rok.

Czytaj więcej

Ważny komunikat dotyczący Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Rzeszowie informuje, że zgodnie z decyzją Centralnego Biura Spisowego do dnia 3 maja br. jedyną formą wzięcia udziału w spisie jest samospis internetowy, przeprowadzany w interaktywnym formularzu, dostępnym od 1 kwietnia br. na stronie internetowej spis.gov.pl.

Czytaj więcej