Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-11-02, 12:26


Muzeum w Łańcucie zamknięte od 31 października 2020 r.

Dyrekcja Muzeum-Zamku informuje, że w związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 oraz w trosce o bezpieczeństwo gości i pracowników wszystkie ekspozycje Muzeum oraz park przyzamkowy i park przy Wozowni są zamknięte od soboty 31 października br. do odwołania.

W sprawie uzyskania zwrotu za już zakupione bilety wstępu prosimy o kontakt mailowy: wycieczki@zamek-lancut.pl

fot. arch. TV Łańcut, Muzeum-Zamek w Łańcucie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Jesień w łańcuckim Parku

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po jesiennym łańcuckim Parku. Wszyscy wiemy, że są wśród nas osoby, które z wiadomych przyczyn muszą zostać w domu. Dlatego, warto choć na chwilę przenieść się wyobraźnią i podziwiać kolorowe krajobrazy jesienne. Autorem zdjęć jest Edward Soński.

Czytaj więcej

W tym roku nie będzie kwesty na łańcuckim cmentarzu

Z wiadomych względów tegoroczne obchody dnia Wszystkich Świętych będą inne niż dotychczas. Na wielu cmentarzach nie odbędą się tradycyjne kwesty, dlatego Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło w Łańcucie zorganizowało zbiórkę internetową.

Czytaj więcej

Miasto Łańcut wspiera lokalny łańcucki biznes

Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu. Właściciele łańcuckich sklepów proponują sprzedaż produktów pierwszej potrzeby na telefon z dowozem. Zachęcamy Was do korzystania z takiej formy zakupów, dbając w ten sposób o zdrowie swoje i innych, a także wspierając lokalny handel.

Czytaj więcej