Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-09-29, 09:21


27 września 2023 r. na boisku „orlik” Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbyły się Mistrzostwa Łańcuta Szkół Średnich w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta. To wydarzenie, które zgromadziło wielu młodych piłkarzy i pasjonatów sportu, było okazją do rywalizacji i prezentacji piłkarskiego talentu wśród uczniów szkół średnich miasta.

Uczestnicy

W zawodach wzięło udział sześć zespołów reprezentujących różne szkoły średnie w Łańcucie. Były to ZS Nr 1, ZS Nr 2, ZS Nr 3, ZST, I LO oraz Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”, co zapowiadało emocjonującą i wyrównaną walkę o tytuł mistrza.

Zwycięzca turnieju

Po zaciętych pojedynkach na boisku, zwycięzcą turnieju okazała się reprezentacja ZST. To właśnie oni sięgnęli po Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta, udowadniając swoją doskonałą formę i umiejętności piłkarskie. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ZS Nr 1, która również zaprezentowała się znakomicie. Trzecie miejsce zdobyli piłkarze ZS Nr 2, którzy nie pozostali dłużni w walce o podium.

Najlepszy bramkarz i król strzelców

Warto również podkreślić, że podczas turnieju wyłonieni zostali indywidualni laureaci. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Jakubowi Modułkowskiemu z ZST, który swoją niezawodną postawą bronił drużynę przez cały turniej. Natomiast koronę króla strzelców zdobył Eryk Blajer, również reprezentujący ZST, który imponująco trafił do bramki rywali aż siedem razy.

MVP

Najbardziej wartościowym zawodnikiem całego turnieju, czyli MVP, został wybrany Michał Stopyra z ZS Nr 1. Jego wszechstronne umiejętności, determinacja i wkład w grę drużyny sprawiły, że zasłużył na to wyróżnienie.

Puchary, dyplomy, wyróżnienia

Na zakończenie emocjonujących zmagań puchary, dyplomy oraz wyróżnienia wręczyli Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek, zastępca Burmistrza Michał Mglej oraz Dyrektor MOSiR Jerzy Hałka. To oni nagrodzili zwycięzców, docenili trud i zaangażowanie wszystkich uczestników turnieju.

Mistrzostwa Łańcuta Szkół Średnich w Piłce Nożnej to nie tylko sportowe zmagania, ale także okazja do budowania wspólnoty, promowania zdrowego trybu życia i rozwoju młodych talentów sportowych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom.

Tabela końcowa

  • Zespół Szkół Technicznych Łańcut
  • Zespół Szkół Nr 1 Łańcut
  • Zespół Szkół Nr 2 Łańcut
  • I Liceum Ogólnokształcące Łańcut
  • Zespół Szkół Nr 3 Łańcut
  • Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Łańcut

Fotorelacja z turnieju dostępna TUTAJ.

Tekst: S. Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

W niedzielę Galiczanka Lwów zagra w Łańcucie [wideo]

11 września odbył się otwarty trening klubu piłki ręcznej kobiet Galiczanka w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łańcucie. Ukraińska drużyna swój pierwszy mecz rozegra już w najbliższą niedzielę 17 września.

Czytaj więcej

Turniej Tenisa Ziemnego w kat. OPEN wygrywa Aleks Majewski [wideo]

W dniach 2 i 3 września, Łańcuckie Towarzystwo Tenisowe wspólnie z MOSiR Łańcut oraz Miasto Łańcut, zorganizowało Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej

Iskierka wspomina sukces na Mistrzostwach Świata [wideo]

Łańcucki zespół „Iskierka” wspomina sukces na Mistrzostwach Świata i snuje plany na przyszłość. Zapraszamy na materiał wideo.

Czytaj więcej