Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-05-11, 07:21


Wszystkich maniaków ciekawostek piłkarskich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie zaprasza do udziału w Quizie Wiedzy Piłkarskiej z okazji zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Zgłoszenia do 28 maja 2021 pod numerem tel. 600-315-538 (SMS z imieniem i nazwiskiem).

Miejsce: Sala Konferencyjna MOSiR Łańcut, 1 czerwca 2021, godz. 19:00.

Eliminacje odbędą się w formie testu pisemnego. Do wygrania cenne nagrody.

grafika: M. Jaworski

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wyniki wydarzeń sportowych

Sprawdź wyniki wydarzeń sportowych za okres (01.05.2021 – 03.05.2021).

Czytaj więcej

Pomóżmy zawodnikom UKS Akrobata wyjechać na Mistrzostwa do Genewy

Dwójka mieszana Julia Curzytek i Karol Szlęk otrzymali możliwość zaprezentowania się na najważniejszej imprezie akrobatycznej – Mistrzostwach Świata Grup Wiekowych w Szwajcarii. Wspólnie pomóżmy zrealizować cel i marzenie łańcuckich zawodników.

Czytaj więcej

Rawlplug PTG Sokół Łańcut w walce o medale Suzuki 1 Ligi!

Podczas ubiegłego weekendu zawodnicy z Łańcuta walczyli o wejście do półfinałów swoich rozgrywek. Po stanie 1:1 w meczach, które odbyły się w naszym mieście, decydujące starcia miały miejsce na boisku przeciwnika- w Tychach.

Czytaj więcej