Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-01, 08:01


Z dniem dzisiejszym ulegają zmianie godziny funkcjonowania krytej pływalni. Wciąż trwają ograniczenia dla osób przebywających na basenie.

MOSiR Łańcut informuje, że od 01 grudnia 2020 roku (wtorek) kryta pływalnia czynna będzie od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-20:00, natomiast w soboty w godz. 07:00-19:00, w niedzielę – nieczynne.

Ważna informacja! Dotychczasowe ograniczenia nie zmieniły się dla klientów indywidualnych, wynika to z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 listopada 2020 roku – informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie.

Wszelkie informacje można uzyskać TUTAJ.

fot. MOSiR Łańcut, kryta pływalnia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Weekendowe wydarzenia sportowe

Sprawdź kalendarz wydarzeń sportowych odbywających się podczas tego weekendu.

Czytaj więcej

Wyniki wydarzeń sportowych ostatniego weekendu

Sprawdź wyniki wydarzeń sportowych minionego weekendu (21-22.11.2020).

Czytaj więcej

Kolejne Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia w akrobatyce sportowej za nami

W miniony weekend w łańcuckiej hali MOSiR po raz kolejny królowała akrobatyka sportowa. To już XII edycja Grand Prix Polski im. Stanisława Geronia.

Czytaj więcej