Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-07-31, 11:13


27 czerwca dokonano uroczystego otwarcia nowego placu zabaw.

W uroczystym otwarciu brali udział: Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie Jerzy Hałka oraz Radny Miasta Łańcuta Marek Strzępka – główny inicjator tego przedsięwzięcia.

Na placu zabaw zainstalowano, m. in. dwie huśtawki, piaskownicę, zestaw zabawowy duży, zestaw zabawowy mały, zjeżdżalnię. Poza tym na placu zabaw jest także zainstalowana siłownia zewnętrzna.

Podczas uroczystości na dzieci czekały różne atrakcje. Gry i zabawy prowadziła Anita Szubart. W między czasie na dzieci czekały kiełbaski z grilla, napoje oraz słodycze.

Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na plac zabaw, który będzie czynny codziennie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

23 lipca odbiór żywności

Odbiór żywności wydawanej przez Oddział Rejonowy PCK w Przeworsku wraz z wolontariuszami dla mieszkańców Miasta Łańcuta – 23 lipca 2020 r. (czwartek) w Magazynie Zakładu Komunalnego, ul. Traugutta 20 (naprzeciwko budynku Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie) w godz. 9:00 – 14:00.

Czytaj więcej

Pomóż chorym i oddaj krew

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie zwraca się z prośbą o DAR KRWI dla chorych. Zapraszamy do wspólnej akcji z Ministerstwem Zdrowia i Starostwem Powiatowym w Łańcucie.

Czytaj więcej

#CzasNaPodkarpackie – akcja promująca ofertę turystyczną woj. podkarpackiego

Nawet 30% zniżki na bilety wstępu do muzeów, zamków i innych obiektów turystycznych na Podkarpaciu otrzymają podróżni, którzy dotrą do naszego regionu samolotem lub pociągiem.

Czytaj więcej