Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-08-31, 12:03


W sierpniu, w naszym mieście odbywały się warsztaty pianistyczne.

10 dniowy kurs przyciągnął do Łańcuta wielu młodych artystów oraz utytułowanych muzyków, pod skrzydłami których uczestnicy warsztatów rozwijali swoje zdolności.

Na podsumowanie zostały zorganizowane dwa koncerty, podczas których młodzi muzycy mogli zaprezentować swoje udoskonalone umiejętności pianistyczne.

Zapraszamy na naszą relację z tego wydarzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zakończenie wakacji już w ten weekend!

Już wkrótce kończą się wakacje. Z tej okazji Miasto Łańcut organizuje trzydniową imprezę na miejskich plantach.

Czytaj więcej

„Moralność Pani Dulskiej” podczas Narodowego Czytania

Jak co roku na Narodowe Czytanie w naszym mieście zapraszają: Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek, Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie i Miejski Dom Kultury w Łańcucie. „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej będziemy czytać na placu przed budynkiem Filii nr 1 ul. Piłsudskiego 70 w sobotę 4 września 2021 r. od godz. 10.00.

Czytaj więcej

Szkoła muzyczna zaprasza na koncerty pianistyczne

Aktualnie, w łańcuckiej szkole muzycznej trwają warsztaty pianistyczne „od rzemiosła do mistrzostwa”.

Czytaj więcej