Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-03, 12:20


Jak informuje Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego w Łańcucie dzisiaj w naszym mieście będzie można odczuć mocne podmuchy wiatru.

Biuro Prognoz Meteorologicznych  IMGW – PIB w  Krakowie ostrzega przed zjawiskiem silnego wiatru, którego obecność w Łańcucie jest prognozowana na dzisiaj.

Stopień zagrożenia owym zjawiskiem wynosi 1 (w skali 3 stopniowej).

Występowanie zjawiska prognozowane jest na obszarze powiatu łańcuckiego dzisiaj do godz. 18:00.

Średnia prędkość wiatru prognozowana jest na 25 km/h jednak w porywach może ona wynieść od 35 km/h do nawet 75 km/h z zachodu.

Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska atmosferycznego wynosi 80 %.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Strefa Aktywności Gospodarczej w Łańcucie

Strefa Aktywności Gospodarczej zlokalizowana jest przy ul. Polnej. To ponad 12 ha uzbrojonego terenu. Głównym celem tej inwestycji jest tworzenie sprzyjających warunków do rozwoju przedsiębiorczości i nowych inwestycji w mieście. To także nowe miejsca pracy.

Czytaj więcej

Sztabowe puszki stacjonarne działają już w Łańcucie

Sztab WOŚP przy Miejskim Domu Kultury informuje, że sztabowe puszki stacjonarne działają już w Łańcucie. Jeżeli ktoś z Państwa miałby ochotę wesprzeć Fundację WOŚP już dziś to serdecznie zapraszamy. Lista miejsc gdzie znajdują się puszki dostępna na afiszu.

Czytaj więcej

Uwaga na marznący deszcz i gołoledź!

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dla powiatu łańcuckiego. Dotyczy ono marznącego deszczu, powodującego gołoledź. Oznacza to, że na drogach i chodnikach może być ślisko. Uważajcie na siebie!

Czytaj więcej