Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-12-29, 08:56


Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dla powiatu łańcuckiego. Dotyczy ono marznącego deszczu, powodującego gołoledź. Oznacza to, że na drogach i chodnikach może być ślisko. Uważajcie na siebie!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Już jest najnowsze wydanie Łańcuckiego Biuletynu Miejskiego!

W przygotowaniach do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia warto zrobić sobie chwilę przerwy, usiąść przy gorącej herbatce i przeczytać najnowsze wydanie Łańcuckiego Biuletynu Miejskiego.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z XLV Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

21 grudnia odbyła się XLV Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 13 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was specjalny materiał z Łańcuckiego Miasteczka Świątecznego przeplatany życzeniami mieszkańców Łańcuta oraz Burmistrza i Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji.

Czytaj więcej