Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-12-22, 08:44


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was specjalny materiał z Łańcuckiego Miasteczka Świątecznego przeplatany życzeniami mieszkańców Łańcuta oraz Burmistrza i Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji.

Kochani widzowie! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Redakcja Łańcut News oraz TV Łańcut składa Wam najserdeczniejsze życzenia pogodnych, radosnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie, aby przez chwilę można było zapomnieć o szarej codzienności, a oddać się w pełni urokowi tego niezapomnianego czasu. Życzymy niezapomnianych chwil, wymarzonych prezentów, a pomyślność niech Was nie opuszcza. Wesołych Świąt!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Premierowy spektakl Teatru „Nowa Lutnia”

Miejski Dom Kultury w Łańcucie oraz Teatr „Nowa Lutnia” zapraszają na premierę spektaklu pt. „Dawniej były takie czasy – szopka” w reżyserii Elżbiety Winiarskiej.

Czytaj więcej

„Pierwsza gwiazdka”- koncert dobroczynny zespołu Ekrol

Kolejne artystyczne wydarzenie już wkrótce zagości na deskach Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

Kolejny wykład „Z dziejów dawnego Łańcuta”

Kolejny fantastyczny i pełen ciekawych informacji wykład poprowadzony przez Panią Joannę Kluz odbędzie się już jutro (9.12) o godz. 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej