Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-12-10, 14:38


Kolejne artystyczne wydarzenie już wkrótce zagości na deskach Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

12 grudnia o godz. 16:00 w MDK odbędzie się kiermasz świąteczny wspierający Wspólnotę Perełki Ruchu ,,Wiara i Światło” z Łańcuta.

Zaraz po kiermaszu, bo o godz. 17:00 rozpocznie się dobroczynny koncert taneczny zespołu Ekrol, który w tym roku zatytułowano: „Pierwsza gwiazdka”.

FOT. MDK ŁAŃCUT

Wydarzenie będzie można obejrzeć nie tylko w MDK, ale również za pośrednictwem Internetu.

Wraz z firmą MAT-SAT przeprowadzimy transmisję z tego wydarzenia.Będzie ona dostępna za pośrednictwem strony MDK Łańcut.

Po wejściu na stronę internetową MDK wystarczy kliknąć w zakładkę „Transmisje MDK Łańcut” (jak na ilustracji poniżej) i wtedy zostaniecie Państwo przekierowani do transmisji.

Można również obejrzeć transmisję klikając bezpośrednio w link TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Kolejny wykład „Z dziejów dawnego Łańcuta”

Kolejny fantastyczny i pełen ciekawych informacji wykład poprowadzony przez Panią Joannę Kluz odbędzie się już jutro (9.12) o godz. 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

„Kochamy Cię Mikołaju”

Z okazji dzisiejszego wspomnienia św. Mikołaja, potocznie zwanego Mikołajkami, przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

Czytaj więcej

Weekendowe wydarzenia w MDK w Łańcucie

Już w ten weekend w Miejskim Domu Kultury będzie można wziąć udział w wyjątkowych wydarzeniach.

Czytaj więcej