Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-12-06, 17:33


Z okazji dzisiejszego wspomnienia św. Mikołaja, potocznie zwanego Mikołajkami, przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

Mamy przyjemność zaprezentować Wam widowisko mikołajkowe dla dzieci, którego premiera miała miejsce wczoraj w MDK w Łańcucie.

Sztukę pt.”Kochamy Cię Mikołaju” wyreżyserowała Elżbieta Winiarska, która przygotowała taki spektakl już kolejny raz. Oprócz licznych aktorów przedstawienie uświetnili również członkowie zespołu tanecznego „Rytm”.

Zapraszamy do oglądania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Weekendowe wydarzenia w MDK w Łańcucie

Już w ten weekend w Miejskim Domu Kultury będzie można wziąć udział w wyjątkowych wydarzeniach.

Czytaj więcej

„Senior przyjacielem przyrody”- wernisaż wystawy poplenerowej

23 listopada artyści z Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku mieli okazję zaprezentować swoje prace na wystawie poplenerowej.

Czytaj więcej

Odsłonięto pamiątkowy fortepian

Z okazji 60-lecia Muzycznego Festiwalu w Łańcucie odsłonięto pamiątkowy fortepian. Jest to nie tylko symbol muzyki, ale także nowa atrakcja turystyczna miasta. Autorem pomysłu jest Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek, a autorem projektu architekt wnętrz Wrzesław Żurawski. Społeczeństwo Miasta Łańcuta w ten sposób chce oddać hołd tym wszystkim, którzy przez 60 lat tworzyli tę imprezę muzyczną.

Czytaj więcej