Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-11-25, 12:15


23 listopada artyści z Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku mieli okazję zaprezentować swoje prace na wystawie poplenerowej.

Wernisaż wystawy pt. „Senior przyjacielem przyrody” był okazją do zaprezentowania swoich prac przez wielu seniorów, którzy aktywnie działają w ŁUTW.

Członkowie trzech grup artystycznych: malarskiej, fotograficznej oraz rękodzieła artystycznego wyeksponowali prace wykonane podczas wyjazdów plenerowych odbytych we wrześniu.

Wystawę będzie można podziwiać do 6 grudnia, a już teraz zapraszamy na naszą relację z wernisażu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Odsłonięto pamiątkowy fortepian

Z okazji 60-lecia Muzycznego Festiwalu w Łańcucie odsłonięto pamiątkowy fortepian. Jest to nie tylko symbol muzyki, ale także nowa atrakcja turystyczna miasta. Autorem pomysłu jest Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek, a autorem projektu architekt wnętrz Wrzesław Żurawski. Społeczeństwo Miasta Łańcuta w ten sposób chce oddać hołd tym wszystkim, którzy przez 60 lat tworzyli tę imprezę muzyczną.

Czytaj więcej

W sobotę uroczyste odsłonięcie pamiątkowego fortepianu

W najbliższą sobotę (20 listopada) zapraszamy na uroczyste odsłonięcie pamiątkowego fortepianu, który powstał w naszym mieście z okazji Jubileuszu 60-lecia Muzycznego Festiwalu w Łańcucie.

Czytaj więcej

Obchody Dnia Niepodległości w Łańcucie

W ubiegły czwartek mieliśmy okazję świętować 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej