Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-11-18, 08:17


W najbliższą sobotę (20 listopada) zapraszamy na uroczyste odsłonięcie pamiątkowego fortepianu, który powstał w naszym mieście z okazji Jubileuszu 60-lecia Muzycznego Festiwalu w Łańcucie.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie część artystyczna. W Miejskim Domu Kultury w Łańcucie wyświetlony zostanie reportaż „Muzyczny Festiwal we wspomnieniach łańcucian”. Swój występ będzie miał Mateusz Krzyżanowski, który jest laureatem I nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina.

Darmowe wejściówki na część artystyczną tego wydarzenia, możecie odebrać w sekretariacie MDK Łańcut.

Komentarze

Kacper pisze:

Obyoby. Tak dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Obchody Dnia Niepodległości w Łańcucie

W ubiegły czwartek mieliśmy okazję świętować 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej

Kolejne zabytkowe dzieła powróciły do Muzeum-Zamku w Łańcucie

Po 77 latach do Zamkowej Biblioteki, dzięki staraniom Fundacji Rodziny Blochów z USA, powróciły kolejne dzieła rozproszone podczas II wojny światowej.

Czytaj więcej

„Kłamstwo” w łańcuckim MDK

Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie… Kłamstwa. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo”, który odbędzie się 21 listopada o godz. 16:00 w MDK Łańcut.

Czytaj więcej