Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-12-03, 14:16


Już w ten weekend w Miejskim Domu Kultury będzie można wziąć udział w wyjątkowych wydarzeniach.

Dzisiaj o godz. 18 w Galerii MDK odbędzie się wernisaż VI Wystawy Rzeźby Twórców z Łańcuta i okolic. Podczas niego będzie można nie tylko obejrzeć wyjątkowe prace artystyczne, ale również zamienić kilka słów z ich autorami.

FOT. MDK ŁAŃCUT

W niedzielę i poniedziałek odbędzie się widowisko szczególnie skierowane do najmłodszych. Podczas przedstawienia pt. „Kochamy Cię Mikołaju”, w reżyserii Elżbiety Winiarskiej, na scenie pojawi się nie tylko św. Mikołaj, ale również inni ciekawi bohaterowie. Więcej szczegółów na poniższym plakacie.

FOT. MDK ŁAŃCUT

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Senior przyjacielem przyrody”- wernisaż wystawy poplenerowej

23 listopada artyści z Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku mieli okazję zaprezentować swoje prace na wystawie poplenerowej.

Czytaj więcej

Odsłonięto pamiątkowy fortepian

Z okazji 60-lecia Muzycznego Festiwalu w Łańcucie odsłonięto pamiątkowy fortepian. Jest to nie tylko symbol muzyki, ale także nowa atrakcja turystyczna miasta. Autorem pomysłu jest Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek, a autorem projektu architekt wnętrz Wrzesław Żurawski. Społeczeństwo Miasta Łańcuta w ten sposób chce oddać hołd tym wszystkim, którzy przez 60 lat tworzyli tę imprezę muzyczną.

Czytaj więcej

W sobotę uroczyste odsłonięcie pamiątkowego fortepianu

W najbliższą sobotę (20 listopada) zapraszamy na uroczyste odsłonięcie pamiątkowego fortepianu, który powstał w naszym mieście z okazji Jubileuszu 60-lecia Muzycznego Festiwalu w Łańcucie.

Czytaj więcej