Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-06-23, 07:51


Już dziś o godzinie 20:00 na łańcuckich plantach wydarzy się coś wyjątkowego. Piękne i niezwykłe muzyczne wydarzenie. Zapraszamy!

Organizatorem jest Miasto Łańcut. Projekt realizowany przy współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I st. im. T. Leszetyckiego w Łańcucie. Wydarzenie organizowane jest w ramach Łańcuckiego Roku Muzyki.

Wstęp bezpłatny. Zachęcamy wszystkich do relaksu przy wyjątkowej muzyce. W razie niesprzyjającej pogody wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej MDK Łańcut.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Piątkowe wydarzenia w MDK w Łańcucie

Miniony piątek był bogaty w wydarzenia organizowane w łańcuckim domu kultury.

Czytaj więcej

W Muzeum- Zamku w Łańcucie powstają nowe przestrzenie dla zwiedzających

Wczoraj mogliśmy uczestniczyć w konferencji prasowej zorganizowanej w łańcuckim Zamku, podczas której zostały zaprezentowane nowe atrakcje turystyczne przygotowywane przez muzeum.

Czytaj więcej

Finisaż wystawy Barbary Porczyńskiej

W Miejskim Domu Kultury w Łańcucie zakończyła się wystawa malarstwa autorstwa Barbary Porczyńskiej. Finisaż odbył się 11 czerwca br.

Czytaj więcej