Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-06-17, 12:16


Wczoraj mogliśmy uczestniczyć w konferencji prasowej zorganizowanej w łańcuckim Zamku, podczas której zostały zaprezentowane nowe atrakcje turystyczne przygotowywane przez muzeum.

Modernizacja oraz adaptacja budynków Oranżerii oraz Ujeżdżalni została przeprowadzona w ramach projektu pod nazwą: „Prace remontowo, konserwatorskie i budowlane Oranżerii oraz Ujeżdżalni w ramach przedsięwzięcia – Ochrona i rozwój dziedzictwa kulturowego dawnej Ordynacji łańcuckiej poprzez prace remontowo-konserwatorskie oraz wykreowanie nowych przestrzeni ekspozycyjnych”.

Zapraszamy Was na krótką wycieczkę po nowych atrakcjach!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Finisaż wystawy Barbary Porczyńskiej

W Miejskim Domu Kultury w Łańcucie zakończyła się wystawa malarstwa autorstwa Barbary Porczyńskiej. Finisaż odbył się 11 czerwca br.

Czytaj więcej

Dni Miasta Łańcuta – program

Poniżej przedstawiamy program tegorocznych Dni Miasta Łańcuta, które odbędą się w dniach 2-4 lipca.

Czytaj więcej

Stand-up Olki Szczęśniak w MDK

Miejski Dom Kultury w Łańcucie zaprasza na stand-up Olki Szczęśniak, który odbędzie się 26 czerwca 2021 r. (sobota) godz. 20:00 w sali widowiskowej MDK (ul. Kościuszki 15).

Czytaj więcej