Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-06-10, 09:18


Miejski Dom Kultury w Łańcucie zaprasza na stand-up Olki Szczęśniak, który odbędzie się 26 czerwca 2021 r. (sobota) godz. 20:00 w sali widowiskowej MDK (ul. Kościuszki 15).

Bilety dostępne TUTAJ.

„Olka Szczęśniak występuje ze swoim najnowszym programem ”Wszyscy jesteśmy hipokrytami”. Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Poprzedni program przyniósł jej sporo nowej widowni. Tym razem usłyszycie o problemach millenialsów: Pogoń za wymarzonym domem, życie z psem w bloku, różnice pokoleniowe na rodzinnych spotkaniach, próba odnalezienia się we współczesnych mediach społecznościowych i poprawności politycznej. Żeby żadna strona nie poczuła się pominięta, żartuje i z prawicy i z lewicy:) Jeżeli nie masz problemu z tematami tabu, zapraszamy serdecznie!”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Twierdza Lubomirskich kontra wojny północne

Przed nami kolejny wykład z cyklu „Z dziejów dawnego Łańcuta”.

Czytaj więcej

„Łańcut na planszy”

Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie w ramach projektu „Łańcut na planszy” realizowanego w ramach partnerstwa z Fundacją PZU wydała grę planszową „Z dziejów Łańcuta”.

Czytaj więcej

Znamy program tegorocznej jubileuszowej edycji Muzycznego Festiwalu w Łańcucie

Organizatorzy zapraszają na koncerty w ramach tegorocznej, sześćdziesiątej edycji Muzycznego Festiwalu w Łańcucie. Obostrzenia i ograniczenia związane z trwającą wciąż pandemią koronawirusa warunkują zarówno termin realizacji Festiwalu, jak i jego formułę.

Czytaj więcej