Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-06-01, 07:34


Przed nami kolejny wykład z cyklu „Z dziejów dawnego Łańcuta”.

18 czerwca o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie odbędzie się kolejny wykład pani Joanny Kluz. Tym razem tematem spotkania będzie „Twierdza Lubomirskich kontra wojny północne”. Zapraszamy serdecznie! Liczba miejsc ograniczona!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Łańcut na planszy”

Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie w ramach projektu „Łańcut na planszy” realizowanego w ramach partnerstwa z Fundacją PZU wydała grę planszową „Z dziejów Łańcuta”.

Czytaj więcej

Znamy program tegorocznej jubileuszowej edycji Muzycznego Festiwalu w Łańcucie

Organizatorzy zapraszają na koncerty w ramach tegorocznej, sześćdziesiątej edycji Muzycznego Festiwalu w Łańcucie. Obostrzenia i ograniczenia związane z trwającą wciąż pandemią koronawirusa warunkują zarówno termin realizacji Festiwalu, jak i jego formułę.

Czytaj więcej

„Wygodnie”- nowy singiel zespołu Past&Future

7 maja odbyła się premiera singla „Wygodnie” zapowiadającego nową płytę zespołu Past&Future, która zagości na sklepowych półkach już jesienią!

Czytaj więcej