Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-09-01, 07:50


Dwa miesiące odpoczynku i zabawy dobiegły końca. To dzisiaj uczniowie wracają do szkół i kończą się ich wakacje.

My jednak na moment chcemy wrócić do wakacyjnego szaleństwa. Przygotowaliśmy relację z pożegnania wakacji, które podczas ubiegłego weekendu odbywało się w naszym mieście. Zapraszamy serdecznie do oglądania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Od rzemiosła do mistrzostwa”- relacja z warsztatów pianistycznych

W sierpniu, w naszym mieście odbywały się warsztaty pianistyczne.

Czytaj więcej

Zakończenie wakacji już w ten weekend!

Już wkrótce kończą się wakacje. Z tej okazji Miasto Łańcut organizuje trzydniową imprezę na miejskich plantach.

Czytaj więcej

„Moralność Pani Dulskiej” podczas Narodowego Czytania

Jak co roku na Narodowe Czytanie w naszym mieście zapraszają: Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek, Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie i Miejski Dom Kultury w Łańcucie. „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej będziemy czytać na placu przed budynkiem Filii nr 1 ul. Piłsudskiego 70 w sobotę 4 września 2021 r. od godz. 10.00.

Czytaj więcej