Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-10-20, 10:15


Z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, łańcucki MOSiR organizuje już po raz szósty Quiz Wiedzy Piłkarskiej.

Piłka nożna  to niewątpliwie najpopularniejsza dyscyplina sportowa, która cieszy się ogromną liczbą fanów na całym świecie. Jesteś jednym z nich i chcesz sprawdzić swoją wiedzę? Weź udział w quizie na temat piłki nożnej!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie zaprasza do udziału w VI Quizie Wiedzy Piłkarskiej. Zgłoszenia potrwają do 9 listopada, pod numerem telefonu 600 315 538 (SMS z imieniem i nazwiskiem).

Eliminacje w formie testu pisemnego odbędą się w sali konferencyjnej MOSiR, 14 listopada o godzinie 19:00. Na zwycięzców czekają nagrody!

grafika: M. Jaworski

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wywiad z Jaromirem Szurlejem po mistrzostwach świata na Hawajach

Przypomnijmy, że pochodzący z Łańcuta Jaromir Szurlej wziął udział w Mistrzostwach Świata Ironman, które odbyły się w ubiegłą sobotę na Hawajach. Łańcucianin opowiedział nam o zawodach oraz swoich przeżyciach.

Czytaj więcej

Pochodzący z Łańcuta Jaromir Szurlej wystartował na Hawajach w mistrzostwach świata Ironman

Pochodzący z Łańcuta Jaromir Szurlej wziął udział w Mistrzostwach Świata Ironman, które odbyły się w sobotę na Hawajach.

Czytaj więcej

Rawlplug Sokół Łańcut przegrywa kolejny mecz na własnym parkiecie

Od startu sezonu w Energa Basket Lidze spojrzenia łańcucian skierowane są w jednym kierunku.

Czytaj więcej