Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-05-05, 09:31


7 maja w Miejskim Domu Kultury o godz. 19:00 odbędzie się koncert zespołu Gary Moore Tribute Band.

W tym roku przypada 10. rocznica śmierci jednego z bardzo cenionych gitarzystów- Garego Moore’a. W związku z tym już w najbliższą sobotę będzie można wysłuchać jego utworów w aranżacji zespołu Gary Moore Tribute Band i wykonaniu syna Garego- Jacka Moore’a.

Bilety na koncert są nadal dostępne w kasie MDK, wszelkie informacje udzielane są pod nr 17 225 01 92.

Występ będzie prawdziwą gratką dla fanów muzyki rockowej oraz miłośników bluesowego brzmienia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Akcja #ZielonyŁańcut 2022- Tydzień dla Ziemi już za nami

W minionym tygodniu mieliśmy przyjemność współorganizować Tydzień dla Ziemi w naszym mieście. Ciekawi jesteście jak wyszło?

Czytaj więcej

Znamy program tegorocznego Muzycznego Festiwalu

Dziewięć dni Muzycznego Festiwalu w Łańcucie od 21 maja do 5 czerwca 2022 roku przypada na czas szczególny, w którym muzyka powinna jednoczyć w nadziei na pokój i przypominać, że piękno „ucieleśnione” w muzycznym dziele jest – „płaszczem dobra”.

Czytaj więcej

Znamy termin 61. Muzycznego Festiwalu w Łańcucie

W tym roku odbędzie się 61. edycja Muzycznego Festiwalu w Łańcucie.

Czytaj więcej