Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-04-05, 09:52


W tym roku odbędzie się 61. edycja Muzycznego Festiwalu w Łańcucie.

Drodzy Melomani, informujemy, że 61. edycja Muzycznego Festiwalu w Łańcucie odbędzie się w terminie 21 maja – 5 czerwca 2022 roku. Więcej informacji wkrótce! – podaje Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.

fot. arch. TV Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Dziś taniec ludowy króluje w łańcuckim Domu Kultury

Taniec, taniec, taniec… to on króluje dzisiaj w naszym mieście. Sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury po raz dwunasty zgromadziła tancerzy z różnych województw – to miłośnicy muzyki i folkloru.

Czytaj więcej

Kolejny przegląd zespołów tanecznych w Łańcucie

Już po raz dwunasty Miejski Dom Kultury w Łańcucie organizuje Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tańca Ludowego. Honorowy patronat nad tym tanecznym wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej

Koncert wiedeński z okazji dnia kobiet

Wyjątkowa muzyka operowa już wkrótce zagości w sali widowiskowej MDK w Łańcucie.

Czytaj więcej