Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-02-22, 10:13


Wyjątkowa muzyka operowa już wkrótce zagości w sali widowiskowej MDK w Łańcucie.

AKTUALIZACJA:

Z przykrością informujemy, że organizator podjął decyzję o odwołaniu Koncertu Wiedeńskiego, który miał odbyć się 5 marca 2022 r. (sobota) o godz. 18:00. Zwrot biletów możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00 w pok. nr 17.

5 marca 2022 o godz. 18:00 w Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie odbędzie się Koncert Wiedeński z okazji dnia kobiet.

Bilety w cenie 75 zł można nabyć w kasie MDK.

Sami artyści mówią o koncercie tak:

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowy  koncert z udziałem znakomitych solistów na stałe współpracujących z polskimi teatrami Operowymi. Wspaniałe przeboje operetkowe i musicalowe, piękny śpiew  gwarantują  wysoki poziom artystyczny i prawdziwą ucztę duchową.
W programie  koncertu znajdą się najpiękniejsze arie i  duety z takich operetek i musicali  jak  „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron cygański”, Zemsta Nietoperza”, ,,Hrabina Marica”, Ptasznik z Tyrolu”, ,,Południowy Pacyfik” i  ,, Skrzypek na dachu’. Nie zabraknie również utworów śpiewanych przez słynnych trzech tenorów. Dodatkowa atrakcją będzie możliwość wylosowania w czasie trwania koncertu  przez panie obrazu, który będzie jednocześnie prezentem z okazji ich święta. W czasie trwania koncertu usłyszymy anegdoty z życia słynnych artystów, które będą dodatkowa atrakcją przedstawienia.  
FOT. MDK ŁAŃCUT

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Warsztaty tanga argentyńskiego w Łańcucie!

Już wkrótce parkiet miejskiego domu kultury zapłonie, a to wszystko za sprawą latynoskiego tańca.

Czytaj więcej

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

27 stycznia to Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2005 r., w 60. rocznicę wyzwolenia więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

Czytaj więcej

Premiera „Nowej Lutni” oraz wernisaż wystawy poplenerowej

Miniona środa w Łańcucie obfitowała w wydarzenia kulturalne. W Miejskim Domu Kultury miała miejsce, już po raz drugi, premiera spektaklu wystawionego przez Teatr „Nowa Lutnia”. Jego założycielką i reżyserką jest Elżbieta Winiarska. To wyjątkowe przedstawienie poprzedził wernisaż wystawy prac artystów – uczestników czterech plenerów „Łańcut 2020/21” i „Niedzica 2020/21”. Zapraszamy na relację z wydarzeń kulturalnych.

Czytaj więcej