Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-02-09, 11:56


Już wkrótce parkiet miejskiego domu kultury zapłonie, a to wszystko za sprawą latynoskiego tańca.

W weekend 26-27 lutego 2022 r. w Miejski Domu Kultury w Łańcucie zostaną zorganizowane dwudniowe warsztaty tanga argentyńskiego dla początkujących. W sobotę będzie można sprawdzić swoje siły w milondze, ale również popatrzeć jak tańczą doświadczeni tangueros z całego regionu i posłuchać opowieści o tangu argentyńskim.

Plan wydarzenia układa się następująco:
Sobota 26 lutego 2022:
12:00-15:00 warsztaty część 1. – sala baletowa MDK
18:00-00:00 MILONGA – hall główny MDK 

Niedziela 27 lutego 2022:
12:00-15:00 warsztaty część 2. – sala baletowa MDK

Warsztaty odbywać się będą w formule open level – co oznacza, że uczestnicy nie muszą mieć doświadczenia tanecznego. Uczestnikami mogą być zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież licealna w parach lub solo.

Wstęp na milongę jest otwarty dla wszystkich chętnych- początkujących, tańczących od lat czy widzów.

Koszt udziału w całych warsztatach to symboliczne 20 zł od osoby. Zapisy w MDK pod tel. 17 225 01 92 lub 735 294 292 – ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty i milongę poprowadzą Ania i Sławek Sulenccy z Rzeszowa – wieloletni tancerze oraz nauczyciele tanga argentyńskiego.

Więcej szczegółów na poniższym plakacie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

27 stycznia to Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2005 r., w 60. rocznicę wyzwolenia więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

Czytaj więcej

Premiera „Nowej Lutni” oraz wernisaż wystawy poplenerowej

Miniona środa w Łańcucie obfitowała w wydarzenia kulturalne. W Miejskim Domu Kultury miała miejsce, już po raz drugi, premiera spektaklu wystawionego przez Teatr „Nowa Lutnia”. Jego założycielką i reżyserką jest Elżbieta Winiarska. To wyjątkowe przedstawienie poprzedził wernisaż wystawy prac artystów – uczestników czterech plenerów „Łańcut 2020/21” i „Niedzica 2020/21”. Zapraszamy na relację z wydarzeń kulturalnych.

Czytaj więcej

Wydarzenia kulturalne w MDK w Łańcucie!

Już dzisiaj (5.01.2022) miłośnicy sztuki będą mogli wziąć udział w 2 wydarzeniach organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej