Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-05, 11:46


Już dzisiaj (5.01.2022) miłośnicy sztuki będą mogli wziąć udział w 2 wydarzeniach organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie.

Pierwszym z nich będzie wernisaż wystawy poplenerowej Zenona Majczaka pn. „Łańcut 2020/21” oraz „Niedzica 2020/21”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:30, a jego uczestnicy oprócz obcowania ze sztuką będą również mogli porozmawiać z samym autorem przedstawianych dzieł.

FOT. MDK ŁAŃCUT

Tuż po zakończeniu malarskiej podróży śladami Zenona Majczaka, mieszkańcy Łańcuta będą mieli okazję wziąć udział w popremierowym pokazie spektaklu pn. „Dawniej były takie czasy- szopka”, który rozpocznie się o godz. 18:00 w sali widowiskowej MDK.

Będzie to drugi raz, kiedy reaktywowany teatr „Nowa Lutnia” pod przewodnictwem p. Elżbiety Winiarskiej przedstawi swoją sztukę nawiązującą do dawnych obchodów Świąt Bożego Narodzenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sztabowe puszki stacjonarne działają już w Łańcucie

Sztab WOŚP przy Miejskim Domu Kultury informuje, że sztabowe puszki stacjonarne działają już w Łańcucie. Jeżeli ktoś z Państwa miałby ochotę wesprzeć Fundację WOŚP już dziś to serdecznie zapraszamy. Lista miejsc gdzie znajdują się puszki dostępna na afiszu.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was specjalny materiał z Łańcuckiego Miasteczka Świątecznego przeplatany życzeniami mieszkańców Łańcuta oraz Burmistrza i Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji.

Czytaj więcej

Premierowy spektakl Teatru „Nowa Lutnia”

Miejski Dom Kultury w Łańcucie oraz Teatr „Nowa Lutnia” zapraszają na premierę spektaklu pt. „Dawniej były takie czasy – szopka” w reżyserii Elżbiety Winiarskiej.

Czytaj więcej