Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-11, 12:14


Miniona środa w Łańcucie obfitowała w wydarzenia kulturalne. W Miejskim Domu Kultury miała miejsce, już po raz drugi, premiera spektaklu wystawionego przez Teatr „Nowa Lutnia”. Jego założycielką i reżyserką jest Elżbieta Winiarska. To wyjątkowe przedstawienie poprzedził wernisaż wystawy prac artystów – uczestników czterech plenerów „Łańcut 2020/21” i „Niedzica 2020/21”. Zapraszamy na relację z wydarzeń kulturalnych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wydarzenia kulturalne w MDK w Łańcucie!

Już dzisiaj (5.01.2022) miłośnicy sztuki będą mogli wziąć udział w 2 wydarzeniach organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

Sztabowe puszki stacjonarne działają już w Łańcucie

Sztab WOŚP przy Miejskim Domu Kultury informuje, że sztabowe puszki stacjonarne działają już w Łańcucie. Jeżeli ktoś z Państwa miałby ochotę wesprzeć Fundację WOŚP już dziś to serdecznie zapraszamy. Lista miejsc gdzie znajdują się puszki dostępna na afiszu.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was specjalny materiał z Łańcuckiego Miasteczka Świątecznego przeplatany życzeniami mieszkańców Łańcuta oraz Burmistrza i Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji.

Czytaj więcej