Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-05-18, 08:24


Już w najbliższy piątek (19 maja) o godz. 18:30 organizatorzy zapraszają wszystkich fanów nordic walking do wspólnego przejścia trasą nadchodzących Mistrzostw Podkarpacia Nordic Walking 2023 – Łańcut.

Dołączyć do nas może każdy – zarówno Ci, który uprawiają ten sport od dawna, jak i osoby, które nigdy z „kijkami” nie miały nic wspólnego. Liczą się chęci. Jest szansa, że po tym spotkaniu stworzy się stała grupa, która będzie trenować ze sobą częściej – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Miejscem, skąd rozpocznie się trasa, będzie teren parkingu przy basenie otwartym (ul. Składowa). Następnie wędrówka poprowadzi nas urokliwymi ścieżkami lasu Bażantarnia.

Warto zauważyć, że nie musisz posiadać kijków, aby rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking. Instruktorzy, którzy będą tłumaczyć zasady tego sportu, udostępnią również sprzęt. Uczestnictwo jest całkowicie darmowe.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Siedem medali dla „Zielonych”

W dniach 13-14 maja 2023 roku odbyły się zawody Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski w wyciskaniu sztangi leżąc w Knurowie. Uczestnicy Pucharu Polski rywalizowali nie tylko o medale, ale także o kwalifikację do Mistrzostw Europy, natomiast zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Polski walczyli o szansę startu w Mistrzostwach Świata.

Czytaj więcej

Stal Łańcut przegrywa z Cosmosem Nowotaniec

Po serii sukcesów jakim były dla SPEC Stali Łańcut zwycięstwo w finale okręgowego Pucharu Polski podokręgu Rzeszów oraz remis na boisku lidera- Karpaty Krosno, łańcucka drużyna notuje porażkę.

Czytaj więcej

Ruszyły zapisy na Łańcucką Piątkę

26 sierpnia już po raz ósmy w Łańcucie wystartuje bieg Łańcucka Piątka.

Czytaj więcej