Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-05-18, 09:14


Fundacja PZU ogłosiła tegoroczny nabór wniosków w ramach trzech, następujących programów skierowanych do dzieci i młodzieży: „Młodzi niepełnosprawni – sprawni z Fundacją PZU”, „Fundacja PZU z Kulturą” oraz „Z Fundacją PZU po lekcjach”.

Wnioski o granty mogą składać stowarzyszenia, fundacje oraz uczniowskie kluby sportowe.

Organizacje pozarządowe mogą aplikować o wsparcie finansowe na projekty realizowane na terenach wiejskich oraz w miejscowościach do 30 tys. mieszkańców w jednym z trzech obszarów:

  1. zdrowie i pomoc społeczna  – konkurs „Młodzi niepełnosprawni – sprawni z Fundacją PZU”, którego celem jest zwiększenie samodzielności, sprawności fizycznej i psychicznej oraz aktywności społecznej osób niepełnosprawnych (dzieci, młodzieży i dorosłych) – nabór wniosków w terminie od 10.05.2022 r. do 09.06.2022 r.,

  1. kultura i historia – konkurs „Fundacja PZU z Kulturą”, który umożliwia dzieciom i młodzieży dostęp do szeroko pojętej kultury poprzez udział w interesujących wyjazdach do instytucji kultury oraz warsztatach edukacyjnych – nabór wniosków od 01.07.2022 r. do 01.08.2022  r.,

  1. edukacja  – konkurs „Z Fundacją PZU po lekcjach” ma na celu wsparcie inicjatyw edukacyjnych i wyrównujących szanse społeczne dzieci i młodzieży – nabór wniosków od 01.09.2022 r. do 30.09.2022 r.

Łączny budżet ogłoszonych konkursów wynosi 2,5 miliona złotych. Szczegółowe informacje na temat naborów wniosków można znaleźć na stronie Fundacji PZU.

Opisy programów znajduje się tutaj:

„Młodzi niepełnosprawni – sprawni z Fundacją PZU”

„Fundacja PZU z Kulturą”

„Z Fundacją PZU po lekcjach”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Kwalifikacja wojskowa. Te osoby muszą stawić się na komisji

Termin kwalifikacji wojskowej dla mężczyzn z miasta Łańcuta – 1, 2, 3 czerwca 2022 r. i dla kobiet 24 czerwca 2022 r.

Czytaj więcej

Burze z gradem – alarmy drugiego stopnia!

Przed nami bardzo trudny pod względem warunków atmosferycznych dzień. Prognoza pogody na czwartek zawiera ostrzeżenia IMGW przed burzami z gradem i nie tylko. Dla kilku województw Instytut opublikował pomarańczowy alert (drugiego stopnia).

Czytaj więcej

Wypadek na przejeździe kolejowym w Łańcucie

Do wypadku doszło po godz. 11:00 na przejeździe kolejowym na ul. Polnej.

Czytaj więcej