Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-07-31, 11:20


W Urzędzie Miasta, 15 lipca przekazano maseczki ochronne wyprodukowane w Zakładzie Karnym w Rzeszowie w ramach akcji #ResortSprawiedliwościPomaga.

Dzięki nawiązanej współpracy pomiędzy wspomnianymi jednostkami Miasto Łańcut otrzymało 5 tysięcy maseczek ochronnych, które zostaną przeznaczone dla mieszkańców.

W przekazaniu wzięli udział: Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek oraz Z-ca Dyrektora Zakładu Karnego w Rzeszowie ppłk Norbert Gaweł.

Osadzeni szyjąc środki ochrony osobistej angażują się czynnie w działania pomocowe. Uczestnictwo w programie przez osadzonych to nie tylko zajęcie wolnego czasu, ale przede wszystkim bardzo istotny czynnik resocjalizacji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

23 lipca odbiór żywności

Odbiór żywności wydawanej przez Oddział Rejonowy PCK w Przeworsku wraz z wolontariuszami dla mieszkańców Miasta Łańcuta – 23 lipca 2020 r. (czwartek) w Magazynie Zakładu Komunalnego, ul. Traugutta 20 (naprzeciwko budynku Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie) w godz. 9:00 – 14:00.

Czytaj więcej

Pomóż chorym i oddaj krew

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie zwraca się z prośbą o DAR KRWI dla chorych. Zapraszamy do wspólnej akcji z Ministerstwem Zdrowia i Starostwem Powiatowym w Łańcucie.

Czytaj więcej

#CzasNaPodkarpackie – akcja promująca ofertę turystyczną woj. podkarpackiego

Nawet 30% zniżki na bilety wstępu do muzeów, zamków i innych obiektów turystycznych na Podkarpaciu otrzymają podróżni, którzy dotrą do naszego regionu samolotem lub pociągiem.

Czytaj więcej