Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-01-19, 08:33


Już dziś o godzinie 16:00 w Sanoku odbędzie się oficjalne otwarcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych. W ramach OOM rywalizacja toczyć się będzie w 14 dyscyplinach, które rozegrane zostaną w ośmiu miejscowościach, w tym także w Łańcucie.

W dniu dzisiejszym, o godz. 16:00 w Sanoku odbędzie się ceremonia Otwarcia XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych – Podkarpackie 2023. O Olimpiadzie pisaliśmy TUTAJ.

Transmisja z ceremonii otwarcia będzie prowadzona na żywo na platformie YouTube pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=dDXx1YMMLkg

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zbliża się XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych zbliża się wielkimi krokami. Już 19 stycznia br. o godz. 16:00 w Sanoku odbędzie się ceremonia otwarcia Olimpiady. W dniach 26.02 – 3.03, w Łańcucie rozegrane zostaną zawody w koszykówce kobiet.

Czytaj więcej

Sportowe podsumowanie weekendu

Miniony weekend był dla kilku łańcuckich drużyn czasem sportowej rywalizacji. Sprawdźmy jak sobie poradziły.

Czytaj więcej

FC Sport Południe Łańcut rozpocznie rywalizację w Pucharze Polski Futsalu

Już w najbliższą sobotę- 14 stycznia o godzinie 19:30, na parkiecie MOSiR Łańcut zostanie rozegrany mecz 1/32 Pucharu Polski w Futsalu mężczyzn. Podczas niego zmierzą się drużyny FC Sport Południe Łańcut oraz Luxiona AZS UMCS Lublin.

Czytaj więcej